Real Sociedad C

#

Taldea

Aimar González de Heredia

Aimar González de Heredia

Aimar González de Heredia

2003ko Irailaren 04an, Agurain

Aurrelaria

Aitor Fraga

Aitor Fraga

Aitor Fraga Torres

2003ko Martxoaren 09an, Hernani

Atezaina

Aitor Larrañaga

Aitor Larrañaga

Aitor Larrañaga

2003ko Ekainaren 10an,

Atzelaria

Alex Lebarbier

Alex Lebarbier

Alex Lebarbier

2004ko Abuztuaren 23an, Clichy (Frantzia)

Erdilaria

Andoni Arzak

Andoni Arzak

Andoni Arzak

2003ko Otsailaren 21an,

Aurrelaria

Asier Lazkano

Asier Lazkano

Asier Lazkano

2003ko Martxoaren 04an, Errenteria

Atzelaria

Axier Zeberio

Axier Zeberio

Axier Zeberio Guereño

2002ko Urtarrilaren 08an, Donostia-San Sebastián

Atzelaria

Beñat Almandoz

Beñat Almandoz

Beñat Almandoz Arriola

2002ko Abuztuaren 19an, Donostia-San Sebastián

Atzelaria

Cristian Canales

Cristian Canales

Cristian Canales

2004ko Martxoaren 03an,

Aurrelaria

Eder Garcia

Eder Garcia

Eder Garcia

2004ko Urtarrilaren 04an, Errenteria

Centrocampista

Ekain Azkune

Ekain Azkune

Ekain Azkune

2001ko Urtarrilaren 26an,

Aurrelaria

Ekain Diaz de Alda

Ekain Diaz de Alda

Ekain Diaz de Alda

2003ko Urriaren 03an, Donostia

Atzelaria

Ekain Orobengoa

Ekain Orobengoa

Ekain Orobengoa Arbelaiz

2004ko Ekainaren 17an, Oiartzun

Aurrelaria

Eneko Astigarraga

Eneko Astigarraga

Eneko Astigarraga Alkorta

2004ko Urtarrilaren 08an, Donostia-San Sebastián

Atzelaria

Eneko Azurmendi

Eneko Azurmendi

Eneko Azurmendi Munguia

2002ko Martxoaren 24an, Donostia-San Sebastián

Atzelaria

Eneko Lizaso

Eneko Lizaso

Eneko Lizaso Ávila

2003ko Otsailaren 19an, Zarautz

Erdilaria

Gorka Gastesi

Gorka Gastesi

Gorka Gastesi Goenaga

2003ko Martxoaren 11an, Donostia-San Sebastián

Atzelaria

Hugo Martin

Hugo Martin

Hugo Martin

2004ko Azaroaren 19an,

Erdilaria

Igor Irazu

Igor Irazu

Igor Irazu López

2002ko Maiatzaren 17an, Tolosa

Atzelaria

Iker Galindo

Iker Galindo

Iker Galindo

2004ko Uztailaren 22an, Donostia

Atezaina

Iñaki Rupérez

Iñaki Rupérez

Iñaki Rupérez

2003ko Urtarrilaren 07an, Iruña

Atzelaria

Iván Estrecha

Iván Estrecha

Iván Estrecha

2003ko Abuztuaren 22an,

Aurrelaria

Javier Antomas

Javier Antomas

Javier Antomas

2003ko Irailaren 15an, Iruña

Erdilaria

Job Nguono Ochieng

Job Nguono Ochieng

Job Nguono Ochieng

2003ko Urtarrilaren 17an,

Aurrelaria

Jon Merino

Jon Merino

Jon Merino

2003ko Martxoaren 03an,

Atzelaria

Josu Rezola

Josu Rezola

Josu Rezola

2003ko Martxoaren 27an,

Atzelaria

Juan Carlos Pontones

Juan Carlos Pontones

Juan Carlos Pontones

2004ko Apirilaren 26an,

Aurrelaria

Julen Zubelzu

Julen Zubelzu

Julen Zubelzu Mariezkurrena

2004ko Irailaren 20an, Elduain

Atzelaria

Luken Beitia

Luken Beitia

Luken Beitia Agirregomezkorta

2004ko Ekainaren 30an, Elgoibar

Atzelaria

Manex Gibelalde

Manex Gibelalde

Manex Gibelalde Mujika

2004ko Apirilaren 22an, Donostia-San Sebastián

Erdilaria

Markel Goñi

Markel Goñi

Markel Goñi Ibarguren

2001ko Ekainaren 15an, Astigarraga

Erdilaria

Mikel Rodríguez

Mikel Rodríguez

Mikel Rodríguez

2002ko Apirilaren 03an,

Erdilaria

Mohamed Gourmat

Mohamed Gourmat

Mohamed Gourmat Gourmat

2004ko Otsailaren 14an, Huelva

Aurrelaria

Oier Arribas

Oier Arribas

Oier Arribas

2003ko Ekainaren 29an, Irun

Portero

Pablo Zubizarreta

Pablo Zubizarreta

Pablo Zubizarreta

2003ko Irailaren 29an, Donostia

Aurrelaria

Unai García

Unai García

Unai García

2001ko Urriaren 14an,

Aurrelaria

Unax Agote

Unax Agote

Unax Agote Aranburu

2003ko Martxoaren 28an, Zizurkil

Atzelaria

Xabier Garzón

Xabier Garzón

Xabier Garzón Martín

2003ko Martxoaren 03an, Donostia-San Sebastián

Erdilaria

Mikel Llorente

Mikel Llorente

Mikel Llorente

1982ko Abenduaren 15an, Hondarribia

Entrenador

Juan Domínguez

Juan Domínguez

Juan Domínguez

1983ko Abenduaren 29an, Donostia

Segundo Entrenador

Mikel Saizar

Mikel Saizar

Mikel Saizar

1983ko Urtarrilaren 18an,

Atezainen prestatzailea

Karla Larburu

Karla Larburu

Karla Larburu

1968ko Irailaren 28an,

Prestatzaile fisikoa

Gorka Agirre

Gorka Agirre

Gorka Agirre Arizkorreta

1993ko Otsailaren 24an, Donostia-San Sebastián

Prestatzalie fisikoa

Roque Arambarri

Roque Arambarri

Roque Arambarri

1996ko Apirilaren 01an,

Analista

Asier Cavallé

Asier Cavallé

Asier Cavallé

1995ko Urriaren 18an,

Fisioterapeuta

Ethan Baro

Ethan Baro

Ethan Baro

2003ko Uztailaren 25an,

Delegatua

Sailkapena

12 . Jardunaldia